Czytelnia

Wyspa kuchenna

Odpowiednio zaprojektowana oraz wyposażona wyspa kuchenna ułatwia przyrządzanie posiłków i porządkuje przestrzeń kuchenną. W zależności od potrzeb domowników może pełnić kilka funkcji. Podpowiadamy, jak zaplanować praktyczną wyspę w kuchni.Czytaj więcej »

Styl angielski

 

Brytyjczycy wnieśli w świat sztuki i kultury masowej znaczną liczbę trendów czego dobitnym przykładem jest styl angielski. Przytulny i konserwatywny, elegancki i romantycznie sielski zarazem. Oparty z jednej strony na solidnych meblach z litego drewna, z drugiej wypełniony miękkimi obiciami, poduszkami i gęstymi dywanami. I wręcz przeładowany dodatkami, bibelotami, ozdobami z porcelany i szkła, ramkami na zdjęcia.Czytaj więcej »

Blaty kuchenne


To właśnie na blacie wykonujemy większość kuchennych czynności. Powinien być zatem solidny i pasować do wystroju wnętrza. Oprócz blatów drewnianych na rynku pojawiają się ciągle nowe rozwiązania. Sprawdź jakie blaty kuchenne oferujemy, oraz jakie są inne możliwe rozwiązania. 


Czytaj więcej »

Materiały dla meblarstwa


Najistotniejszą kwestią przy wyborze mebli jest dobór odpowiednich materiałów. Jakość materiałów ma decydujący wpływ na długość i standard użytkowania, wygląd oraz cenę. To Klient wybierając materiał decuduje jak długo mebel będzie mu służył. 

Czytaj więcej »
Meble Chwała - Wszystkie prawa zastrzeżoneStrona wykonana przez doNETA.pl