Zalety pieluchomajtek

Wiele matek jest przekonanych, że pieluchomajtki nie sprawdzą się w przypadku ich dzieci. Są w błędzie! To produkt, który jest dedykowany dzieciom! Oczywiście są też pieluchy przeznaczone dla ludzi starszych i schorowanych, ale są one zupełnie inaczej skonstruowane, niż te dla dzieci. Nim ocenimy produkt warto go najpierw przetestować. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy pieluchomajtki to na pewno dobry pomysł zapoznaj się z tym artykułem.

Dla rozbrykanego brzdąca

Jeśli Twoje dziecko należy do tych maluchów, które trudno zatrzymać to przemyśl zakładanie mu pieluchomajtek. Czym różnią się one od tradycyjnych pieluch? Są identyczne! Sprawdzą się idealnie dla dzieciaków, które dużo biegają, ale również dla tych, które mają problem z korzystaniem z nocnika. Z pieluchomajtkami Twoje dziecko będzie cieszyć się komfortem w poruszaniu się i suchym wnętrzem.

Krok ku samodzielności

Znasz te koszmarne chwile, kiedy dziecko nie daje sobie zmienić pieluchy? Nieustannie kręci się, płacze i krzyczy na przewijaku, a Ty siłą musisz je przytrzymywać i uspokajać? To bardzo nieprzyjemny proces, na który mamy sposób! Pieluchomajtki to wspaniałe rozwiązanie dla czasochłonnego przewijania. Zakłada się je w mgnieniu oka! Kup pieluchomajtki i przekonaj się, że w miarę praktyki będziesz w stanie obsłużyć dziecko nawet w trakcie jego zabawy. Z czasem Twój maluch może sam nauczyć się zakładać pieluchomajtki. To doskonały krok w kierunku samodzielności, o którą wiele dzieciaków bardzo walczy już od najmłodszych lat.

Prawdziwa wygoda

Czy wiesz, że pieluchomajtki są bardzo elastyczne i na dodatek miękkie? Na dodatek Materiały wykorzystane do ich produkcji są wybrane z największą troską o dziecięcą skórę, która przecież jest tak delikatna i podatna na podrażnienia. Pieluchomajtki dostępne m.in. w Bee.pl są w dotyku miłe jak bawełna i posiadają mankiety, których dziecko właściwie nie wyczuwa! Mają one odpowiednie ochraniacze, które pełnią następujące funkcje:

– przepuszczają wilgoć;

– trzymają zawartość pieluchomajtek na miejscu – nie ma szans, żeby ujrzała ona światło dzienne bez waszej zgody!

Dodatkowo producenci wypuszczają na rynek pieluchomajtki dla dziewczynek i dla chłopców.